Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

O firmie

 

 
COMFORT SYSTEM to firma wyjątkowo doświadczona w realizacjach instalacji budownictwa indywidualnego, ale również w bardzo dużych inwestycjach komercyjnych (m.in. hotele, biurowce, kliniki, budynki Wyższych Uczelni, hal widowiskowo-sportowych i wielu innych).

Systemy centralnego odkurzania w ofercie marek DISAN, VENTON, ENKE gwarantują możliwości dokonania właściwego wyboru dla każdego inwestora.

Dbamy o profesjonalną obsługę każdego klienta na każdym etapie współpracy poprzez wykwalifikowaną i serdeczną obsługę w siedzibie firmy – w naszym Biurze Handlowym, w Dziale Technicznym i Magazynie.

Stworzyliśmy i systematycznie rozwijamy doskonale funkcjonującą sieć profesjonalnych Dystrybutorów Regionalnych, dbających o dobry wizerunek naszej firmy i światowych marek odkurzaczy reprezentowanych przez nas w Polsce.

COMFORT SYSTEM jest stale obecny na łamach najważniejszych wydawnictw i branżowych portali internetowych oraz na licznych imprezach targowych.
 

Wyłączny importer

 

 
 
 
 

Producent

 

 
 


Nowoczesnego systemu
gniazda ssącego ATOMIC


Wysokiej klasy Separatorów do popiołu z kominka
COBRA INOX oraz DRAGON PROFI


Rozpalacza do grilla
ze stali INOX