Tanie odkurzacze centralne

 

 
Codzienne odkurzanie całego domu dla niektórych może wydawać się przesadą, dla innych z kolei jest to konieczność. Małe dzieci, alergicy wśród mieszkańców czy obecność czworonogów powodują, że niemal nieustannie należy dbać o czystość. Niezależnie od preferowanej częstotliwości sprzątania, warto robić to regularnie. O ile niewielkie mieszkanie nie jest problematyczne w kwestii utrzymania porządku, to jednak większy dom sprawia, że odkurzanie staje się męczącym i nieprzyjemnym obowiązkiem. Uciążliwa staje się zwłaszcza ciągłe przenoszenie odkurzacza, szczególnie w przypadku piętrowego domu. W jaki sposób można wprowadzić kilka ułatwień do codziennego sprzątania?

Renomowany producent odkurzaczy centralnych – niezawodna konstrukcja

 
 
Odkurzacze centralne do niedawna kojarzone były wyłącznie z biurowcami i hotelowymi pokojami. Skomplikowany system montowany w ścianach oraz koszt zakupu skutecznie zniechęcały potencjalnych nabywców. Coraz częściej pojawiają się jednak tanie odkurzacze centralne, dzięki czemu nie tylko firmy, ale i osoby prywatne mogą pozwolić sobie na to rozwiązanie. Zalety płynące z zakupu odkurzacza centralnego sprawiają, że coraz częściej jest to standard w nowym budownictwie. Odkurzacz centralny to specjalny system, który składa się z jednostki centralnej, ukrytych w ścianach rur ssących oraz gniazd, do których podłącza się końcówkę czyszczącą. Urządzenie włącza się automatycznie bądź za pomocą specjalnego pilota. Jednostka centralna jest analogią korpusu tradycyjnego odkurzacza. Składa się z silnika, separatora oraz zbiornika na zanieczyszczenie lub filtra zatrzymującego włosy i sierść. W przeciwieństwie tradycyjnych odkurzaczy jednostkę centralną montuje się w jednym pomieszczeniu, zwykle w pobliżu ściany zewnętrznej. Po wcześniejszym zaplanowaniu w ścianach umieszcza się gniazda do podłączenia węża. Ich niewielki rozmiar oraz wiele wersji kolorystycznych sprawiają, że nie rzucają się w oczy. Wąż jest z kolei dłuższy od tradycyjnych i sięga nawet 15 m. System gniazd pozwala na odkurzenie każdego zakamarka, a przepinanie węża jest o wiele wygodniejsze od ciągłego przenoszenia tradycyjnego odkurzacza. Odkurzacz centralny pracuje o wiele ciszej od tradycyjnego, a skuteczne usuwanie kurzu, pyłków i roztoczy sprawia że podnosi się komfort mieszkania alergików i astmatyków.

Niezawodne odkurzacze centralne – producent kompleksowych rozwiązań

Lista zalet i zastosowań odkurzacza centralnego wydaje się nie mieć końca. Choć jest to rozwiązanie, które mogłoby odmienić życie wielu osób na lepsze, większość z nich nie zdaje sobie nawet sprawy z jego istnienia, wciąż stawiając na mniej wydajne odkurzacze stacjonarne. Tymczasem na bazie wysokiej jakości produktów dystrybuowanych przez COMFORT SYSTEM powstało już mnóstwo przydatnych realizacji instalacji – zarówno w ramach budownictwa indywidualnego, jak i rozmaitych inwestycji komercyjnych. Zdecydowanie podniosło to komfort, ale i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Dobry producent odkurzaczy centralnych – dlaczego warto?

W e-sklepie COMFORT SYSTEM znajdą Państwo szereg ciekawych produktów, będących odpowiedzią na potrzeby poszczególnych grup klientów. Wśród dostępnych tutaj marek obecny jest niejeden renomowany producent odkurzaczy centralnych, w tym tacy, jak Disan, Venton, Enke czy Ergox, których wyłącznym importerem do Polski jest właśnie nasza firma. Jeśli interesuje Państwa wysokiej klasy, a równocześnie korzystny cenowo odkurzacz centralny, producent to z pewnością jeden z czynników, na jakie warto zwrócić uwagę.
 

Wyłączny importer

 

 
 
 
 

Producent

 

 
 


Nowoczesnego systemu
gniazda ssącego ATOMIC


Wysokiej klasy Separatorów do popiołu z kominka
COBRA INOX oraz DRAGON PROFI


Rozpalacza do grilla
ze stali INOX