ODKURZACZE DLA ALERGIKÓW

 

 
Alergia nazywana jest chorobą cywilizacyjną, gdyż w ciągu ostatnich 70 lat liczba alergików na całym świecie gwałtownie wzrosła. Alergiom sprzyja m.in. życie w dużym mieście, zanieczyszczenie powietrza oraz kontakt ze środkami chemicznymi od najmłodszych lat. Choroba objawia się najczęściej uciążliwym kichaniem, katarem, pokrzywką, dusznościami lub łzawieniem, a do najpopularniejszych alergenów zaliczamy roztocza kurzu domowego, pyłki roślin oraz sierść zwierząt. Jednak czy współczesne domy i mieszkania można utrzymać w czystości, eliminując do minimum występowanie alergenów? Od niedawna jest to możliwe, dzięki nowoczesnym odkurzaczom centralnym, idealnym dla alergików.
 

Wady odkurzacza tradycyjnego

 
Tradycyjny odkurzacz zasysa powietrze wraz z kurzem, a następnie za pośrednictwem wydmuchu wprowadza je z powrotem do wnętrza. Podczas sprzątania alergik narażony jest więc na wdychanie wirującego kurzu, który ponownie osadza się na meblach i podłodze. W ten sposób niewidoczne dla oka wszechobecne roztocza i drobnoustroje nie opuszczają mieszkania i w dalszym ciągu stanowią zagrożenie dla alergika.
 

Jak radzi sobie odkurzacz dla alergika?

 
Zupełnie inaczej działa odkurzacz centralny, który zasysa powietrze, a następnie oczyszcza je przez system wysokowydajnych filtrów i wydmuchuje na zewnątrz budynku. Dzięki temu powietrze nie krąży po pomieszczeniach mieszkalnych, lecz zostaje bezpowrotnie odprowadzone na zewnątrz. Filtry, w jakie wyposażamy odkurzacze dla alergika, są nieporównywalnie bardziej wydajne niż te stosowane w odkurzaczach tradycyjnych i centralnych innych marek. Wszystkie zanieczyszczenia zbierają się w wymiennym worku filtracyjnym, do którego wędrują za pośrednictwem węża podłączonego do rozprowadzonej pod meblami, w ścianie lub w suficie instalacji ssącej PVC. Oferowany przez nas odkurzacz dla alergików jest w stanie usunąć do 100% roztoczy kurzu domowego oraz drobnoustrojów.
 

Odkurzacz dla alergików – oddychaj pełną piersią!

 
Rewolucyjny odkurzacz centralny jest urządzeniem, które znacznie podnosi komfort życia alergików. Jeśli do tej pory, mimo codziennego odkurzania tradycyjnym odkurzaczem, czułeś się otoczony przez roztocza i drobnoustroje, które bezpośrednio przyczyniały się do nasilania objawów alergii, najwyższy czas to zmienić! Odkurzacz tradycyjny nie jest dobrym produktem dla alergika, a jego działanie może nawet nasilać objawy alergii. Aby zacząć oddychać pełną piersią i czuć się komfortowo we własnym domu, warto zdecydować się na innowacyjny odkurzacz centralny, który szybko i wygodnie pozbędzie się alergenów z Twojego mieszkania.
 

Odkurzacze dla alergików – czysto, wygodnie i cicho

 
Dzięki odprowadzaniu zassanego powietrza na zewnątrz budynku odkurzacz dla alergika umożliwia oddychanie czystym powietrzem każdego dnia. Sprzątanie odkurzaczem centralnym jest również bardzo wygodne – ukryty w zabudowie meblowej sprzęt sprawia, że nie musimy ciągnąć za sobą ciężkiego urządzenia, jak w przypadku tradycyjnego odkurzacza. Właściciele odkurzaczy centralnych innych marek często narzekają na hałas towarzyszący sprzątaniu, sięgający nawet 70 dB. Nasze odkurzacze dla alergików zostały zaprojektowane z absorbujących dźwięk materiałów, dlatego wyróżniają się one o 30% niższym poziomem hałasu niż odkurzacze centralne innych producentów.


Odkurzacz centralny to najlepsze urządzenie dla alergika – zadbaj o swoje zdrowie i oddychaj czystym powietrzem każdego dnia!
 

Wyłączny importer

 

 
 
 
 

Producent

 

 
 


Nowoczesnego systemu
gniazda ssącego ATOMIC


Wysokiej klasy Separatorów do popiołu z kominka
COBRA INOX oraz DRAGON PROFI


Rozpalacza do grilla
ze stali INOX