Co wchodzi w skład zestawu odkurzacza centralnego?

Co wchodzi w skład zestawu odkurzacza centralnego?

12.07.2021


System centralnego odkurzania to idealny odkurzacz dla alergika i każdego wymagającego klienta, ceniącego sobie skuteczne i wygodne sprzątanie. Z myślą o dostarczaniu odbiorcom kompleksowych rozwiązań, wiodący producenci odkurzaczy centralnych oferują praktyczne zestawy, w których znajdziemy wszystko, co potrzebne jest do korzystania z takiego systemu. Zobacz, co znajduje się w podstawowym lub rozszerzonym zestawie.

  1. Instalacja centralnego odkurzania – z czego się składa i jakie ma zalety?

Centralne odkurzacze cieszą się rosnącym powodzeniem i coraz częściej stanowią standardowe wyposażenie domu. Klienci doceniają ich liczne zalety – wygodę użytkowania, estetykę i wysoką skuteczność sprzątania. Szczególnie chętnie korzystają z nich alergicy oraz osoby ceniące sobie czyste, wolne od alergenów i wszelkich zanieczyszczeń powietrze. Dzięki szczelności systemu, automatycznemu filtrowaniu i wyprowadzaniu oczyszczonego powietrza poza budynek, możemy cieszyć się wyjątkową świeżością i zdrowiem.

Sama instalacja centralnego odkurzania ma dość prostą budowę. Składa się z jednostki centralnej, czyli tzw. odkurzacza, rur, kształtek, gniazd ssących i węża. Niezbędnym elementem są akcesoria, takie jak np. końcówki ssące.

  1. Odkurzacz centralny – zestaw z podstawowymi akcesoriami

Wiodący producenci odkurzaczy centralnych (np. Disan czy Enke) dają nam możliwość kupienia zarówno pojedynczych elementów systemu, jak i całych zestawów. Możemy zatem w razie potrzeby uzupełnić system o brakujący czy uszkodzony element, bez konieczności wymiany całej instalacji lub jej większej części. Jednocześnie mamy opcję wyposażenia się w kompleksowy sposób, oszczędzając czas i pieniądze.

Co wchodzi w skład podstawowego zestawu? Jeśli chodzi o odkurzacz centralny, zestaw taki zawiera oczywiście wszystkie wymienione wyżej niezbędne elementy systemu. Oprócz tego znajdziemy w nim podstawowe akcesoria. Są to m.in. uniwersalna ssawka do podłóg, ssawka z włosiem, ssawka szczelinowa i ssawka do tapicerki. Otrzymujemy też rurę teleskopową, taką jak w klasycznym odkurzaczu.

  1. Odkurzacz centralny – zestaw dla najbardziej wymagających

Dla bardziej wymagających klientów przygotowano zestawy akcesoriów VIP, wyróżniające się nie tylko szerokim wyborem ułatwiających sprzątanie i obsługę odkurzacza elementów, ale też wyjątkową starannością wykonania i wyprodukowaniem z wysokiej jakości materiałów.

W zestawie takim znajdziemy wszystkie ssawki znajdujące się w zestawie podstawowym, jednak ich ogromnym atutem będzie wykonanie z naturalnego włosia. Dodatkowo możemy liczyć na takie elementy jak np. polerka z mikrofibry czy chromowany kosz. Dużym plusem jest dostępność węży elastycznych z systemem ON/OFF, ułatwiającym sprzątanie. Często kupujący mogą liczyć na inne bonusy np. w postaci gratisowego zestawu sprzątającego do samochodu.

Dostępność szerokiej gamy akcesoriów w różnych przedziałach cenowych powoduje, że każdy bez problemu znajdzie opcję najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb, preferencji oraz możliwości finansowych.

Zadzwoń